top of page

1 AYLIK ONLINE DANIŞMANLIK

MAİL İLE BAŞVUR

Sayfanın altında yer alan mail adresine mail atarak başvurunun ilk adımını tamamla

02

BESLENME FORMUNU DOLDUR

Sana gönderdiğim beslenme formunu eksiksiz doldurup dekont ile birlikte mail adresime gönder

03

GÖRÜŞME YAP 

PROGRAMINI AL

Görüşme gün/saati beraber kararlaştırılır ve 1-1.5 seanslık ilk görüşme gerçekleştirilir. Görüşme sonrası beslenme programı iletilir

01

Şuana kadar danışanlarımda en çok  gözlemlediğim ve geri bildirim olarak aldığım şikayetler uyguladıkları beslenme programlarının sürekli aynı olması (8 kaşık sebze yemeği / ızgara+salata vb.), sebze tüketimlerini salata yemek dışında nasıl arttıracağını bilememeleri, dengeli yağ ve protein alımlarını sağlayamamaları, hem sağlıklı hem de lezzetli ve de pratik yemek yapmak konusunda yaratıcı olmak da zorlanmaları oldu.

 

İşte handelicious.co bu şikayetlerin küllerinden doğdu.  Online sistemimizin en fark yaratan özelliği lezzetli ve sağlıklı içeriklere sahip yemek tariflerinin dengelenmiş ve planlanmış ana öğünlerle bir arada olmasıdır.

Handelicious.co içeriğinde neler vardır?

  • Öncelikle size gönderdiğim anamnez formu ve tahliller incelenir. Şikayetlerinize yönelik çözüm planları yapılır.

  • Telefon veya görüntülü arama ile 1-1.5 saatlik ilk seans yapılmaktadır. 

  • Her hafta yenilenen 4 farklı beslenme programı bulunur.

  • Öğünlerde yer alan menülerin tarifleri programın içinde size iletilmektedir. Ancak mutfakla çok haşır neşir değilseniz veya mutfakta yemek yapmak için yeterli vaktiniz yoksa ulaşabileceğiniz menü alternatifleri konusunda yardımcı olunmaktadır.

  • Gün sonunda o gün yedikleriniz, öğün saatleriniz, öğün süreniz, yemeyi reddettikleriniz, adım sayınızı içeren bir gün sonu raporu göndermeniz istenir. Bu sayede sıkı takip yapılmaktadır.

1 aylık online danışmanlık ücreti 3200 tldir.

Ödemeler banka hesabına havale/eft olarak yapılır. Dekont ve beslenme formunu info@handetekerekoglu.com mail adresine birlikte gönderildikten sonra 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilerek randevu saati ayarlanır.

Başvurmak için

info@handetekerekoglu.com

adresine mail atabilir veya aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

bottom of page